metkar-lojistik-fleet016 kopya kopya

Metkar Lojistik olarak personel taşımacılığı sektöründe en ileri teknolojiyi kullanarak kalifiye personeli çalıştırarak ve insan sağlığı ve kaliteli hizmeti ön planda tutarak müşterilerimize en güvenli taşımacılık hizmetini sunmayı ve sürekli gelişen bir sistem yaratmayı ilke olarak benimsemekteyiz.

Takım ruhunu benimsemiş, özveriyle çalışan elemanlarımızı kalitemizin mimarlarıdır. Kalitemizin sürekliliğinin teminatı sunduğumuz hizmettir. Personelinizin güne başlarken, ulaşımda yaşayacakları stresi ve problemleri düşünerek yorulmasına izin vermiyoruz. Aktif üretim gücünden %100 verim almanız için hizmetinizdeyiz.

Neden Biz?

Kuruluşumuz, bu hizmetin önemine yönelik detaylara iniyor. Detaylar kaliteyi, kalite memnuniyeti getiriyor. On beş yıldır bu konuda hizmet veren kuruluşumuz da sizinle aynı düşüncede. İnsanın bedensel rahatlığını, ruhsal huzurunu, dolayısıyla da aktif üretimini maksimum oranda değerlendirme ortamını sağlıyor.

Sizin bu düşünceyle personelinize sağlamak istediğiniz ulaşım hizmetinin sorumluluğunu; temiz ve bakımlı araçlarımız, sorumluluk sahibi şoförlerimiz ve tecrübemize dayanan güvenilir hizmet anlayışıyla yerine getirmek istiyoruz.
Taşımacılık; bilgi ister, tecrübe ister, sorumluluk ister. Biz bu sorumluluk bilinci ile on beş yıldır hizmet veriyoruz.

Kalite Politikası

Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutarak; bütün dünyada kabul gören kalite standartlarında hizmet sunmayı, Ülkemizin en güvenilir, en rahat ve zaman yönetimine hassasiyet gösteren servis şirketi olmayı, Bizimle ilişkisi olan tüm insanların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayarak ülkemizin kültürünün, statüsünün ve insanlarımızın yaşam kalitesinin yükselmesine katkıda bulunmayı,

Sektöründe yeniliklerle öncü olmayı, çözüm odaklı olmayı,

Toplam Kaliteyi yaşayan ve uygulayan bir şirket kültürüne sahip olmayı,

İnsan temelli, insana değer veren, güvenilir, dürüst, disiplinli, açık ve anlaşılır olmayı, Sektöre dair teknolojik yeniliklerin takipçisi ve öncüsü olmayı,

Tüm çalışanların katılımıyla sistemi sürekli iyileştiren, faaliyet alanını rekabet koşullarına uyumlu olarak geliştirerek, sektörde aranılan bir marka olmayı amaçlamaktır.

Ayrıca METKAR TURİZM olarak sahip olduğumuz kalite belgelerini talep ediniz.